[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Pani Ursula mieszka z samodzielnym mężem w Kalkar.

Kalkar Dodany 4 miesiące temu Data wyjazdu: 12.12.2020r.
Pani Ursula mieszka z samodzielnym mężem w Kalkar.
Kalkar Dodany 4 miesiące temu Data wyjazdu: 12.12.2020r.
Opis oferty

 

Pani Ursula(168cm, 75kg, stopień opieki 4) mieszka z samodzielnym(niedowidzącym) mężem w domu. Dla opiekunki jest pokój, a internet będzie założony. Sklepy są oddalone ok. 6-7 km od domu.

Państwo sa bardzo mili. 

Stan zdrowia

 

Podopieczna ma demencję zaawansowaną, jest spokojna. Pani sama korzysta z toalety. Choruje również na raka. Pani głównie siedzi na wózku. Może zdarzyć się, ze trzeba będzie sporadycznie wstać do pani w nocy. 

Podopiecznej trzeba pomóc przy myciu, ubieraniu. Z panią wychodzi się na spacery, trzeba jej przypominać o przyjmowaniu płynów. 

Termin wyjazdu

 

12.12.2020 na okres 2 miesięcy. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony.

Wymagania klienta

 

Znajomości językowe: lepszy komunikatywny j. niemiecki (2-3 według skali niemieckiej).

Można palić na zewnątrz

Prawo jazdy jest wymagane (na miejscu nowy Mercedes)

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 721 5677 

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.