[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Opiekunka do samotnej seniorki (74 lat) na zachodzie Niemiec

Kalkar Dodany 7 dni temu Data wyjazdu: 30.11.2021r.
Opiekunka do samotnej seniorki (74 lat) na zachodzie Niemiec
Kalkar Dodany 7 dni temu Data wyjazdu: 30.11.2021r.
Opis oferty

Pani Monika (74 lat) mieszka sama w domu jednorodzinnym w małej miejscowości na zachodzie Niemiec. Dla opiekunki przeznaczony jest oddzielny pokój z własną łazienką. Internet będzie założony.

Seniorka chętnie spędza czas oglądając telewizję oraz czytając książki. Pani Monika chętnie chodzi na spacery oraz gotuje. 

Do zadań opiekunki będzie należało prowadzenie gospodarstwa domowego, sprzątanie, gotowanie oraz zakupy. Najbliższe sklepy znajdują się około 500 m od domu seniorki. 

Syn z rodziną mieszkają w tej samej miejscowości, co seniorka. 

Stan zdrowia

Pani (163 cm, 65 kg) ma przyznany Pflegegrad 2 (ubiega się o podwyższenie). Seniorka jest mobilna, porusza się przy wsparciu rolatora. Pani cierpi na niewydolność serca, cukrzycę, osłabienie fizyczne oraz początki demencji. Seniorka ma duże problemy ze wzrokiem. Pani czasami jest apatyczna oraz ma problemy z orientacją. Bardzo rzadko jest agresywna werbalnie. Sporadycznie może się zdarzyć, że seniorka budzi się w nocy i potrzebuje pomocy w dojściu do toalety. Dwa razy dziennie do seniorki przychodzi Pflegedienst. Pani potrzebuje pomocy w codziennej higienie, myciu się oraz ubieraniu/ rozbieraniu się.

Na wyposażeniu jest łóżko pielęgnacyjne, rolator, nocne oraz prysznicowe krzesło.

Termin wyjazdu

od 30.11.2021 na 2 miesiące. My opłacamy i organizujemy podróż.

Wymagania klienta
  • dobra/ komunikatywna znajomość języka niemieckiego (2/3)
  • opiekunka powyżej 50 roku życia
  • doświadczenie wymagane ( najlepiej doświadczenie w pracy z demencją)
  • prawo jazdy mile widziane
  • można palić na zewnątrz
Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 7800290   

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.