[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Samotna pani szuka opiekunki z prawem jazdy.

Kalkar Dodany 6 lat temu Data wyjazdu: 25.06.2019r.
Samotna pani szuka opiekunki z prawem jazdy.
Kalkar Dodany 6 lat temu Data wyjazdu: 25.06.2019r.
Opis oferty

Pani Elisabeth(78l, 163cm, 65kg, stopień opieki 3) mieszka sama na wsi w domu jednorodzinnym z ogrodem. Dla opiekunki jest pokój, Internet. 

Stan zdrowia

 Podopieczna ma zaawansowana demencję. Sama kontroluje wypróżnianie. Pani potrafi sama wchodzić po schodach oraz spożywać posiłki. Trzeba jej jedynie pomóc przy myciu i ubieraniu. Sporadycznie może zdarzyć się, że trzeba do niej wstać w nocy. Podopieczna lubi czytać(przeglądać) gazety, spacerować, przebywać w ogrodzie. W ciągu dnia 2 x przychodzą pielęgniarze aby podać lekarstwa i założyć rajstopy uciskowe. 

Termin wyjazdu

 Od 25.06.2019 na okres 2 miesięcy. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony.

Wymagania klienta

 Znajomości językowe: komunikatywny j. niemiecki (3 według skali niemieckiej).

Można palić przed domem

Prawo jazdy jest wymagane

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 721 5677 

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.