[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Opiekunka do Pani Gerdy (75 lat) mieszkającej z mężem

Neukirchen-Vluyn Dodany 2 lata temu Data wyjazdu: 30.04.2024r.
Opiekunka do Pani Gerdy (75 lat) mieszkającej z mężem
Neukirchen-Vluyn Dodany 2 lata temu Data wyjazdu: 30.04.2024r.
Opis oferty

Pani Gerda (75 lat) mieszka w domu jednorodzinnym w miejscowości Neukirchen-Vluyn. Dla opiekunki przeznaczony jest pokój z oddzielną łazienką, TV oraz dostępem do internetu.

Seniorka jest bardzo sympatyczną i kochaną osobą. Jest wegetarianką, a jej ulubione danie to naleśniki.

Seniorka jakiś czas temu miała złamany bark. 

Do zadań opiekunki będzie należało prowadzenie gospodarstwa domowego, sprzątanie, gotowanie oraz robienie zakupów. Najbliższe sklepy znajdują się około 15 minut drogi spacerem. W domu przebywa mąż pacjentki, który nie wymaga żadnej pomocy, a wręcz wspiera opiekunkę w obowiązkach na żoną. Mąż jeździ na zakupy, wozi żonę do lekarza, zajmuje się żoną w czasie wolnym opiekunki, itp.

Stan zdrowia

Pani Gerda (160 cm, 52 kg) ma przyznany Pflegegrad: 2. Seniorka jest częściowo inkontynentna, nosi wkładki. Pani ma stwardnienie rozsiane, demencję oraz paraliż prawej nogi. Nadal jest mobilna, porusza się przy rolatorze. Seniorka potrzebuje pomocy podczas wstawania. Seniorka potrzebuje zazwyczaj pomocy w codziennej higienie ciała, myciu się oraz ubieraniu/ rozbieraniu się. Raz w nocy seniorka budzi się, żeby skorzystać z toalety, ale przyjmuje leki nasenne. 

Na wyposażeniu znajduje się lift na schodach. 

Termin wyjazdu

Od 30.04.2024r. na 2 miesiące. My opłacamy i organizujemy podróż.

Wymagania klienta
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego (3 / B1)
  • opiekunka najlepiej między 35-50 rokiem życia
  • osoba niepaląca
  • prawo jazdy mile widziane
Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 7800290  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.