[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Opiekunka do Pani Gerdy (75 lat) mieszkającej z mężem

Neukirchen-Vluyn Dodany rok temu Data wyjazdu: 10.04.2023r.
Opiekunka do Pani Gerdy (75 lat) mieszkającej z mężem
Neukirchen-Vluyn Dodany rok temu Data wyjazdu: 10.04.2023r.
Opis oferty

Pani Gerda (75 lat) mieszka z mężem w domu jednorodzinnym w miejscowości Neukirchen-Vluyn. Dla opiekunki przeznaczony jest pokój z oddzielną łazienką, TV oraz dostępem do internetu.

Seniorka jest bardzo sympatyczną i kochaną osobą. Jest wegetarianką, a jej ulubione danie to naleśniki.

Seniorka jakiś czas temu miała złamany bark. 

Do zadań opiekunki będzie należało prowadzenie gospodarstwa domowego, sprzątanie, gotowanie oraz robienie zakupów. Najbliższe sklepy znajdują się około 15 minut drogi spacerem.

Stan zdrowia

Pani Gerda (160 cm, 52 kg) ma przyznany Pflegegrad: 2 (jest w trakcie wnioskowania o wyższy stopień). Seniorka jest częściowo inkontynentna, nosi wkładki. Pani cierpi na stwardnienie rozsiane, ma paraliż prawej nogi. Nadal jest mobilna, porusza się przy rolatorze (istnieje ryzyko upadku). Seniorka potrzebuje pomocy podczas wstawania. Pani choruje również na osteoporozę oraz demencję. Seniorka potrzebuje pomocy w codziennej higienie ciała, myciu się oraz ubieraniu/ rozbieraniu się. Pani z racji demencji często zapomina słów, nosi apart słuchowy oraz okulary. Raz w nocy seniorka budzi się, żeby skorzystać z toalety (potrzebuje pomocy opiekunki). Pani przyjmuje leki nasenne. 

Mąż Pani Gerdy jakiś czas temu upadł, złamał sobie biodro i przebywał w szpitalu. Obecnie potrzebuje wsparcia w higienie osobistej, ubieraniu/rozbieraniu.

Na wyposażeniu znajduje się lift na schodach. 

Termin wyjazdu

Od 10.04.2023r. na 2 miesiące. My opłacamy i organizujemy podróż.

Wymagania klienta
  • komunikatywna/ podstawowa znajomość języka niemieckiego (3-4)
  • opiekunka między 35-50 rokiem życia
  • osoba zaszczepiona
  • osoba niepaląca
Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 7800290  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.