[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Senior na wózku inwalidzkim koło holenderskiej granicy

Kamp-Lintfort Dodany 10 miesięcy temu Data wyjazdu: 30.06.2023r.
Senior na wózku inwalidzkim koło holenderskiej granicy
Kamp-Lintfort Dodany 10 miesięcy temu Data wyjazdu: 30.06.2023r.
Opis oferty

Senior (91 lat,180 cm,80 kg) mieszka w dużej posiadłości w malowniczej okolicy z pięknymi sielskimi krajobrazami. Pan jest po udarze i porusza się na wózku inwalidzkim, ale nie jest osobą leżącą. Potrzebuje wsparcia w życiu codziennym, higienie ciała oraz pomocy w ubieraniu się. W domu dostępne są wszelkie najnowsze urządzenia ułatwiające pracę opiekunki. Senior przesypia noce, nie ma wstawania nocnego. Ma częściową inkontynencję i ma zakładane pieluchy, ale korzysta z toalety z pomocą opiekunki. Potrzebuje również wsparcia przy wstawaniu z łóżka czy przesiadania się na fotel. W mieszkaniu jest też pies.

Do dyspozycji opiekunki jest pokój z internetem oraz osobną łazienką. 

Zakupy są możliwe do zrobienia tylko autem (do dyspozycji opiekunki auto z manualną skrzynią biegów). Sklepy oddalone 5 km od domu seniora. 

Stan zdrowia
  • po udarze
  • inkontynencja
  • wózek inwalidzki 
Termin wyjazdu

Od 30.06.2023 na 2 miesiące. My opłacamy i organizujemy podróż w obie strony.

Wymagania klienta
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • opiekunka niepaląca
Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 7800290 

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.