[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

ZLECENIE DLA DWÓCH OPIEKUNEK!!!

Moers Dodany 8 miesięcy temu Data wyjazdu: 22.11.2020r.
ZLECENIE DLA DWÓCH OPIEKUNEK!!!
Moers Dodany 8 miesięcy temu Data wyjazdu: 22.11.2020r.
Opis oferty

Do opieki jest Pani Gisela 68 lat, 173 cm, 58 kg mieszkająca w Moers-na zachodzie Niemiec, w domu jednorodzinnym.

Podopieczna jest jeszcze w dużej mierze samodzielna, cierpi na demencję i ma problemy z równowagą-przyczyną jest poczatkujący parkinson. Pani porusza sie o rolatorze. Trzeba na nią mieć oko, gdyż istnieje ryzyko przewrócenia. Na schodach absolutnie nie można jej zostawiac samej.

Podopieczna jest częściowo inkontynentna, wypróżnia sie samodzielnie.

 W chwili obecnej Pani Gisela ma równiez problemy ze spaniem, dlatego potrzebne są dwie opiekunki, które będą sie wymieniały. 

Ważne jest aby trzymać sie planu dnia, gdyz podopieczna jest czasami zdezorientowana co do miejsca i czasu. Pani Gisela jest spokojna i przyjazna.

Do zadań opiekunek należy sprzątanie , zakupy, gotowanie-Pani Gisela powinna być włączona do wspólnych czynności domowych.

Opiekunki otrzymają własny pokój, inernet jest dostępny, łazienka jest dzielona z podopieczną.

Stan zdrowia

-demencja

-inkontynencja, początkowe stadium parkinsona.

Termin wyjazdu

od zaraz na 2 miesiące. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony.    

Wymagania klienta

-język komunikatywny, dobry
-doświadczenie z demencją

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 780 0290    

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.