[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Opiekunka do Pana Kurta (79 lat) mieszkającego z żoną

Moers Dodany 2 miesiące temu Data wyjazdu: 22.05.2024r.
Opiekunka do Pana Kurta (79 lat) mieszkającego z żoną
Moers Dodany 2 miesiące temu Data wyjazdu: 22.05.2024r.
Opis oferty

Pan Kurt (79 lat) mieszka z żoną w domu jednorodzinnym z ogrodem położonym na zachodzie Niemiec. Do dyspozycji opiekunki jest osobne mieszkanie gościnne z dostępem do internetu.

Żona seniora jest całkowicie samodzielna. Potrzebuje odciążenia w opiece nad mężem, chciałaby mieć więcej wolnego, aby spędzać czas z koleżankami, wychodzić do kina, restauracji itp.

Do zadań opiekunki będzie należała przede wszystkim opieka nad seniorem. Wszystkie inne obowiązki uzgadnia się na miejscu z seniorką.

Stan zdrowia

Pan Kurt (178 cm, 70 kg) ma przyznany Pflegegrad 4. Senior jest mobilny przy rolatorze, czasami bardzo niepewnie chodzi. Pan cierpi na demencję, jest po operacji pleców oraz od 2019 roku na NPH (zaburzenia chodu, nietrzymanie moczu, upośledzenie funkcji poznawczych). Senior jest częściowo inkontynentny, nosi pieluchy/ wkładki. 

Termin wyjazdu

Od 22.05.2024 na 2 miesiące. My opłacamy oraz organizujemy podróż.

Wymagania klienta
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (3)
  • opiekunka
  • prawo jazdy nie jest wymagane
  • palić można na zewnątrz
Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 7800290  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.