[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Opiekunka do 53-letniego MOBILNEGO Pana w Moers

Moers Dodany 6 miesięcy temu Data wyjazdu: 29.10.2021r.
Opiekunka do 53-letniego MOBILNEGO Pana w Moers
Moers Dodany 6 miesięcy temu Data wyjazdu: 29.10.2021r.
Opis oferty

Potrzebna opiekunka do sympatycznego 53-letniego pana, 178 cm, 75 kg. Pan mieszka w domu jednorodzinnym w mieście. Do zadań osoby opiekującej się należeć będzie prowadzenie domu, przygotowywanie posiłków oraz pomoc panu w codziennych czynnościach. Bez nocnego wstawania.  

Do dyspozycji osoby opiekującej się jest pokój z dostępem do Internetu.  

Stan zdrowia

Pan cierpi na stwardnienie rozsiane. Nie jest osoba leżącą. Nie cierpi na inkontynencję. Nie ma przyznanego Pflegegrad. Nie wymaga wsparcia przy transferze, wchodzeniu po schodach. Jednak potrzebuje wsparcia przy czynnościach higienicznych, kąpaniu, ubieraniu się i rozbieraniu. 

Termin wyjazdu

Od 29.10.2021 r. na okres 2 miesięcy. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony.

Wymagania klienta

- Znajomości językowe: dobry, komunikatywny j. niemiecki 

- Empatia i pogodne usposobienie.

- Prawo jazdy niewymagane.  

- Palenie dozwolone poza domem.  

Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 780 0290  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.