[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Para sprawnych seniorów koło Dusiburga - Lekkie zlecenie do prowadzenia domu.

Moers Dodany rok temu Data wyjazdu: 14.12.2020r.
Para sprawnych seniorów koło Dusiburga - Lekkie zlecenie do prowadzenia domu.
Moers Dodany rok temu Data wyjazdu: 14.12.2020r.
Opis oferty

Dwoje seniorów, pani Elisabeth 88 lat i pan Erich – 92 lata, mieszkają domu, w którym do dyspozycji Opiekunki jest pokój z osobną łazienką i TV. Internet będzie założony. Najbliższy sklep oddalony jest 15 min. drogi na piechotę. Państwo są odpowiednio do wieku samodzielni.
Do zadań opiekunki bedzie należało gotowanie, sprzątanie, organizacja dnia codziennego, spacery, komunikacja.

Stan zdrowia

Stan pani Elisabeth: waży 43 kg, przy wzroście 158 cm. Pani ma problemy zdrowotne związane z krążeniem oraz z pamięcią. Pani jest osobą delikatną, lubiącą spokój. Ma lekką depresję.

Pan Erich: waży 60kg., wzrost 150 cm, odpowiednie do wieku (92 lata) problemy krążeniowe oraz początki demencji.
Oboje seniorzy poruszają się z pomocą laski lub rolatora. Nie potrzebują pomocy przy wstawaniu. Są samodzielni. W ciągu dnia potrzebują drzemki. W nocy nie ma potrzeby wstawania. Państwo są samodzielni w czynnościach higienicznych, jedzeniu, toalecie. Z racji wieku istnieje niebezpieczeństwo upadku. Mają lekkie zaburzenia orientacji przestrzennej.

Termin wyjazdu

Od 14.12.2020r na 2 miesiące.

Wymagania klienta

· Język komunikatywny/ 2-3

· Kobieta

· Spokojna osobowość, 

· Najchętniej niepaląca 

Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207,
66-400 Gorzów Wlkp. tel. 95 721 5677 NIP 599-317-98-33

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.