[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Opiekunka do Pani w Moers. Bardzo lekkie zlecenie

Moers Dodany 7 miesięcy temu Data wyjazdu: 30.06.2020r.
Opiekunka do Pani w Moers. Bardzo lekkie zlecenie
Moers Dodany 7 miesięcy temu Data wyjazdu: 30.06.2020r.
Opis oferty

Do opieki jest pani Elisabeth 88 lat, 158 wzrostu, 43 kg, mieszka z mężem, który ma 92 lata, 150 wzrostu, 60 kg( pan nie wymaga opieki) Podopieczna na razie nie ma żadnego stopnia Pflegegrad (ze względu na początkową demencje otrzyma 2-3 stopień Pflege).Państwo mieszkają w domu szeregowym. Pani ma początki demencji i depresji, może mieć zaburzenia nastroju. Jest sprawna , chodząca. Pani Elisabeth lubi spacerować. Wszystkie czynności wykonuje przy sobie sama( mycie, ubieranie, jedzenie), trzyma mocz. Noce przesypia, bierze leki nasenne. Po południu ma drzemkę. Podopieczna z charakteru jest raczej wyważona i spokojna. Mąż podopiecznej- Pan Erich nie potrzebuje opieki na co dzień( z racji wieku może mieć tez problemy ze sercem, zdarza mu się zapominać, nie ma żadnego Pflegestufe- w przyszłości może to być ewentualnie 2 stopień. Dla niego się tylko gotuje, pierze i prasuje (prowadzenie domu). 

Do zadań opiekunki będzie należało: standardowe prowadzenie domu czyli porządki ,gotowanie, spacery i komunikacja z podopieczną.

Dla opiekunki pokój na poddaszu z dostępem do internetu, osobna łazienka i mały aneks kuchenny (razem ok. 45 m2). Telewizor jest w salonie. Sklepy są około 10 minut drogi pieszo. Do dyspozycji jest rower. Jeden dzień wolny, 2 godziny w ciągu dnia, do ustalenia z rodziną. Pani pozostaje wtedy pod opieką syna.

Małżeństwo jest spokojne, dobra atmosfera, sprawdzona oferta.

Stan zdrowia

· Pani ma demencję(lekką), nie ma inkontynencji .Chodzi samodzielnie,słabo słyszy. Nie ma wstawania nocnego . 

· Pan – nie wymaga opieki( może mieć problemy ze sercem, chodzi przy rollatorze)

Termin wyjazdu

 Od 30.06.2020 na okres 2 miesięcy. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony.

Wymagania klienta

· Język niemiecki komunikatywny lub dobry komunikatywny.

· Wiek opiekunki 35-50 lat

· Preferowana osoba niepaląca.

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 780 0290  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.