[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Opiekunka do spokojnego Pana w Moers. Sprawdzona oferta.

Moers Dodany 2 lata temu Data wyjazdu: 09.12.2021r.
Opiekunka do spokojnego Pana w Moers. Sprawdzona oferta.
Moers Dodany 2 lata temu Data wyjazdu: 09.12.2021r.
Opis oferty

Do opieki jest Pan Erich, który ma 92 lata, 150 wzrostu, 60 kg Podopieczny z charakteru jest wyważony i spokojny. Z racji wieku może mieć tez problemy z sercem, zdarza mu się zapominać, nie ma przyznanego Pflegegrad- w przyszłości może to być ewentualnie 2 stopień. Pacjent jest po złamaniu nogi, kilka tygodni przebywał na rehabilitacji. Dla niego się gotuje, pierze i prasuje (prowadzenie domu). Podopieczny jest osobą mobilną.

Dla opiekunki pokój na poddaszu z dostępem do internetu, osobna łazienka i mały aneks kuchenny (razem ok. 45 m2). Telewizor jest w salonie. Sklepy są około 10 minut drogi pieszo. Do dyspozycji jest rower. Jeden dzień wolny, 2 godziny w ciągu dnia, do ustalenia z rodziną. 

Na miejscu panuje dobra atmosfera, sprawdzona oferta. Syn mieszka niedaleko.

Stan zdrowia

Pan –po złamaniu nogi, chodzi przy rollatorze. Może miewać problemy z sercem.

Termin wyjazdu

 Od 09.08.2021 na okres 2 miesięcy. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony.

Wymagania klienta

· Język niemiecki komunikatywny lub dobry komunikatywny.

· Wiek opiekunki 35-50 lat

· Preferowana osoba niepaląca.

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 780 0290  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.