[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Opiekunka do samodzielnej 95 letniej seniorki na zachodzie Niemiec.

Neukirchen-Vluyn Dodany 17 dni temu Data wyjazdu: 27.11.2021r.
Opiekunka do samodzielnej 95 letniej seniorki na zachodzie Niemiec.
Neukirchen-Vluyn Dodany 17 dni temu Data wyjazdu: 27.11.2021r.
Opis oferty

Do opieki jest Pani 95 lat, 163 wzrostu, 48 kg. ,chodząca o rolatorze, Pflegegrad 2. Pani ma problemy ze sercem. Umysłowo jest sprawna, komunikacja jest z nią możliwa, niedosłyszy, lekko niedowidzi.Podpieczna ma do dyspozycji krzesło toaletowe.Pani w nocy może potrzebować ewntualnie wsparcia przy korzystaniu z toalety, ale niekoniecznie.Trzyma mocz, ma zakładane asekuracyjnie podkłady.Ponadto wspiera się ja w codziennych czynnościach: pomoc przy ubieraniu rozbieraniu , higienie ciała oraz standardowe prowadzenie domu.

Opiekunka otrzyma na miesjcu własny pokój z łazienką i TV, jest dostep do internetu.

Stan zdrowia

Pacjentka fizycznie i umysłowo sprawna, chodząca.

Termin wyjazdu

27.11.2021

Wymagania klienta

Język niemiecki komunikatywny.

Mozna palić na zewnątrz.

Opiekunka od 35 lat .

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 780 02 90   

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.