[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Opiekunka do Pana z samodzielną żoną w Alpen na zachodzie Niemiec.

Alpen Dodany 13 dni temu Data wyjazdu: 21.09.2021r.
Opiekunka do Pana z samodzielną żoną w Alpen na zachodzie Niemiec.
Alpen Dodany 13 dni temu Data wyjazdu: 21.09.2021r.
Opis oferty

Do opieki jest Pan 82 lata, 175 cm wzrostu, 80 kg, Pflegegrad 2, mieszka z samodzielną żoną .Pan ma poczatki demencji, Parkinsona, inkontynencję- korzysta z podkładów. Pan częściowo jest ograniczony ruchowo, może chodzić o rolatorze. Trzeba mu pomóc przy wstawaniu przez podanie ręki - nie jest wymagany tranfer.W nocy może potrzebować raz pomocy w dojściu do toalety. Pacjent ma do dyspozycji tez wózek i łóżko pielęgnacyjne.Na codzień należy go wspierać w codziennych czynnościach: mycie, ubieranie, rozbieranie itp.

Opiekunka otrzyma własny pokój, jest dostep do internetu. Czas wolny do ustalenia na miejscu.

Stan zdrowia

Pacjent z początkiem demencji, częsciowo ograniczony ruchowo, inkontynencja.

Termin wyjazdu

21.09.2021

Wymagania klienta

Język niemiecki dobry komunikatywny lub komunikatywny.

Preferowana opiekunka niepaląca.

Nasza oferta

  Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel.95 721 5677 

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.