[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Opiekunka do samotnie mieszkającej Pani Marii w mieście Bocholt.

Bocholt Dodany miesiąc temu Data wyjazdu: 01.11.2020r.
Opiekunka do samotnie mieszkającej Pani Marii w mieście Bocholt.
Bocholt Dodany miesiąc temu Data wyjazdu: 01.11.2020r.
Opis oferty

Pani Maria 85 lat ( 162 cm, 60 kg) mieszka sama w mieście Bocholt, blisko granicy z Holandią. Mieszka w domu wielorodzinnym, ale podopieczna ma osobne mieszkanie. Jest ogród.

Opiekunka będzie prowadzić dom i pomagać podopiecznej w codziennych czynnościach. Sklepy są blisko, na zakupy można iśc na pieszo lub pojechać rowerem. Opiekunka może wykonywać drobne prace w ogrodzie.

Dwa razy dziennie przychodzi Pflegedienst i podaje Pani lekarstwa oraz zakłada rajstopy uciskowe.

Dla opiekunki jest pokój.

Stan zdrowia

Pani ma 3 stopień opieki, mobilna, ma słabe serce, początkującą demencję, ogólne osłabienie, Alzheimer (nie jest agresywna), sama korzysta z toalety, nie ma problemów z mową, ma dezorientację czasową, jest spokojna z charakteru. Sama się ubiera, sama się myje. Sporadyczne problemy ze spaniem- nie ma regularnego wstawania nocnego.

Termin wyjazdu

Od początku listopada na 2 miesiące. My organizujemy i opłacamy przejazdy.

Wymagania klienta
  • opiekunka doświadczona, preferowany wiek opiekunki od 50 lat
  • bardzo dobry niemiecki
  • doświadczenie z demencją i alzheimerem
  • opiekunka niepaląca
Nasza oferta

  Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 780 0290   

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.