[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Zlecenie do Pani 72 lata w Essen

Essen Dodany 5 lat temu Data wyjazdu: 30.10.2020r.
Zlecenie do Pani 72 lata w Essen
Essen Dodany 5 lat temu Data wyjazdu: 30.10.2020r.
Opis oferty

Do opieki jest Pani 72 lata, 72 kg mieszkająca samodzielnie w Essen w domu jednorodzinnym. Pani porusza samodzielnie, ma zaawansowana demencję, ale jest niezwykle kochana seniorką. Z toalety korzysta sama, lubi sprzatać i często zdarza się miejsce posprzątane chce na nowo ogarniać. Seniorke należy włączać w codzienne czynności. Pani lubi gotować i spacerować.

Seniorka raczej noce przesypia, sporadycznie trzeba wstać.

Do zadań opiekunki należy sprzątanie, gotowanie, pranie, przypominanie o lekach, pomoc u ubraniu się, zakupy-sklepy sa blisko.

Rodzina mieszka w tym samym mieście, będzie wspierała i pomagała opiekunce.

Dla opiekunki pokój, internet zostanie założony.

Stan zdrowia

- demencja zaawansowana

Termin wyjazdu

30.10. na okres 2 miesięcy. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony.   

Wymagania klienta

- dobry, komunikatywny j. niemiecki

Nasza oferta

  Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 780 02 90  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.