[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Oferta na 2 tyg. do Pani Brigitte 92 lata, mieszka sama w Dortmund,

Dortmund Dodany 5 lat temu Data wyjazdu: 10.12.2021r.
Oferta na 2 tyg. do Pani Brigitte 92 lata, mieszka sama w Dortmund,
Dortmund Dodany 5 lat temu Data wyjazdu: 10.12.2021r.
Opis oferty

Pani Brigitte 96 lata, ok. 80 kg, 173 cm mieszka sama w domu (130 m2) na obrzeżach miasta Dortmund. Opiekunka będzie zajmować się seniorką oraz w prowadzić dom (pranie, gotowanie, sprzątanie, zakupy). Rano i wieczorem przychodzi Pflegedienst: rano myja i ubierają panią, wieczorem zmieniają pieluchomajtki, rozbierają i pomagają położyć się spać. W ciągu tygodnia ma też gimnastykę. Rodzina nie mieszka w pobliżu, mimo wszytko bardzo dba o to żeby nic nie brakowało w domu, chętnie współpracują. Do pani przychodzi zaprzyjaźniona Polka, która raz w tygodniu zawozi opiekunkę na większe zakupy. Sklepy są w odległości ok. 1 km. Wokół domu jest duży ogród, o który troszczy się ogrodnik. 

Seniorka jest pozytywna i często uśmiechnięta.

  • Do dyspozycji opiekunki jest osobne piętro: pokój z TV, dostępem do Internetu oraz osobna łazienka, rower.

Stan zdrowia

Podopieczna ma demencję, porusza się na wózku (wózek elektryczny). Nosi pieluchomajtki, ale w ciągu dnia korzysta też z toalety. Trzeba jej pomóc wstać. Ma sztywne palce, dlatego potrzebuje wsparcia przy codziennych czynnościach np. trzeba jej pokroić jedzenie na drobne kawałki, ale nie trzeba pomagać w karmieniu. Słabo widzi. Pani przesypia noce, mimo to jest babyphone gdyby sie przebudziła. Jest Pflegebett.

Termin wyjazdu

12.10-23.10.2021r. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony.

Wymagania klienta
  • dobry lub komunikatywny język niemiecki
  • Opiekunka doświadczona

Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 780 0290

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.