[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Opiekunka do seniorki (66 lat) na zachodzie Niemiec

Wuppertal Dodany 22 dni temu Data wyjazdu: 01.11.2021r.
Opiekunka do seniorki (66 lat) na zachodzie Niemiec
Wuppertal Dodany 22 dni temu Data wyjazdu: 01.11.2021r.
Opis oferty

Pani (66 lat) mieszka z partnerem w dużym domu jednorodzinnym w dużym mieście na zachodzie Niemiec. Dla opiekunki przeznaczony jest osobny pokój z TV oraz dostępem do internetu. Partner seniorki pracuje, nie ma go często w domu.

Do zadań opiekunki będzie należało prowadzenie gospodarstwa domowego, sprzątanie, gotowanie oraz zakupy. Do najbliższych sklepów jest około 15 minut drogi.

Stan zdrowia

Pani ma przyznany Pflegegrad 4. Seniorka jest kontynentna, ale asekuracyjnie nosi wkładki. Pani dwa lata temu miała udar mózgu, jest sparaliżowana z lewej strony ( w ogóle nie używa lewej ręki). Do seniorki przychodzi fizjoterapeuta, opiekun również musi być obecny podczas terapii, ponieważ trzeba powtarzać ćwiczenia w ciągu dnia. Pani głównie porusza się na wózku inwalidzkim. Pomaga przy transferach.

Na wyposażeniu jest łóżko pielęgnazyjne z materacem przeciwodleżynowym.

Seniorka śpi do około 8:30-9:00, a weekendy do 11:00. Śniadanie jest dopiero po zajęciach z fizjoterapeutą, około 11:00. Na obiad seniorka je lekkie posiłki, główny posiłek jest około 18:00.

Termin wyjazdu

od 01.11.2021 na 2 miesiące. My opłacamy i organizujemy podróż.

Wymagania klienta
  • dobra znajmość języka niemieckiego (2)
  • opiekunka między 30-50 rokiem życia
  • prawo jazdy nie jest wymagane
Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 7800290

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.