[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Pan 80 la, mieszka sam, komunikatywny język, może być opiekunka paląca

Erkelenz Dodany 8 lat temu Data wyjazdu: 23.07.2017r.
Pan 80 la, mieszka sam, komunikatywny język, może być opiekunka paląca
Erkelenz Dodany 8 lat temu Data wyjazdu: 23.07.2017r.
Opis oferty
Do opieki jest pan 80 lat, 70 kg mieszka sam w domu. W domu jest pies. W tej samej miejscowości mieszka córka. Do zadań opiekunki będzie należeć pomoc podopiecznemu w codziennych czynnościach (mycie, ubieranie, toaleta) oraz prowadzenie domu (pranie, sprzątanie, gotowanie itp.). Sklepy znajdują się w odległości 15 minut pieszo. Do dyspozycji jest rower. Rodzina pomaga w robieniu zakupów. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój z TV oraz łazienka. Zostanie zainstalowany Internet.
Stan zdrowia
Pan ma Pflegegrad 3 (stopień opieki), porusza się przy pomocy rolatora, ma nowotwór prostaty, nosi wkładki dla bezpieczeństwa. Może się zdarzyć, że opiekunka będzie musiała wstać do podopiecznego w nocy.
Termin wyjazdu
Od 23.07.2017 na okres 2 miesięcy. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony.
Wymagania klienta
Znajomości językowe: komunikatywny j. niemiecki (3według skali niemieckiej).
Prawo jazdy nie jest wymagane, ale będzie mile widziane,
Może być opiekunka paląca
Wiek od 25 do 50 lat.
Nasza oferta
Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 721 5677
Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.