[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

LEKKIE ZLECENIE DO SAMOTNEJ PANI. Język komunikatywny. Nie wolno palić.

Erkelenz Dodany 2 lata temu Data wyjazdu: 29.10.2021r.
LEKKIE ZLECENIE DO SAMOTNEJ PANI. Język komunikatywny. Nie wolno palić.
Erkelenz Dodany 2 lata temu Data wyjazdu: 29.10.2021r.
Opis oferty

Pani Margarete (91l, 70kg, stopień opieki 1) mieszka sama w domu z ogrodem. Opiekunka będzie prowadzić dom i troszczyć sie o podopieczną. Siostrzeniec tej pani mieszka ok. 5 km dalej. Zakupy robi opiekunka a sklepy sa oddalone ok. 5 minut drogi od domu. 

  • Dla opiekunki jest pokój oraz telewizor. Internet zostanie założony.

Stan zdrowia

Podopieczna bez demencji, porusza się z balkonikiem. Pani sama się myje, ubiera oraz spożywa posiłki. W ciągu dnia musi wypić ok. 1,5 l płynów. Sporadycznie może zdarzyć się że pani w nocy się przebudzi i trzeba do niej wstać. Zlecenie jest bardzo lekkie. 

Termin wyjazdu

 Od 29.10.2021 na okres 2 miesięcy. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony.

Wymagania klienta
  •  Znajomości językowe: komunikatywny j. niemiecki (4-3 według skali niemieckiej).
  • Nie można palić
  • Prawo jazdy nie jest wymagane
Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 721 5677 

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.