[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

OPIEKUN/OPIEKUNKA do leżącego Seniora (86 lat) na zachodzie Niemiec

Viersen Dodany 2 miesiące temu Data wyjazdu: 17.07.2023r.
OPIEKUN/OPIEKUNKA do leżącego Seniora (86 lat) na zachodzie Niemiec
Viersen Dodany 2 miesiące temu Data wyjazdu: 17.07.2023r.
Opis oferty

Pan Friedrich (86 lat) mieszka wraz z żoną w domu jednorodzinnym na zachodzie Niemiec. Dom otoczony jest pięknym ogrodem i znajduje się w ładnej okolicy. Żona nie wymaga wsparcia, pomaga we wszystkich czynnościach. W niewielkiej odległości mieszka też córka seniorów, po uzgodnieniu wspiera w większych zakupach oraz w wizytach lekarskich. 

Dla opiekunka przeznaczony jest osobny pokój, własna łazienka, internet jest podłączony. Do zadań opiekuna będzie należało prowadzenie gospodarstwa domowego, sprzątanie, gotowanie, zakupy. Wszystkie te zadania będą wykonywane wspólnie z żoną podopiecznego.

Stan zdrowia

Senior (170 cm, 70 kg) ma przyznane Pflegegrad 3, jest w trakcie wnioskowania o wyższy stopień opieki. Pan Friedrich ma umiarkowaną demencję, od jakiegoś czasu jego mobilność jest ograniczona. Senior jest osoba leżącą, ma odleżyny, należy go co jakiś czas przekręcać, obracać. Czynności higieniczne odbywają się w łóżku, trzeba mu pomóc w ubieraniu/rozbieraniu się. W domu zamontowana jest winda schodowa, gdy stan seniora się poprawi, będzie przeniesiony na pierwsze piętro. Ma tam do dyspozycji sypialnię oraz łazienkę przystosowaną dla osób niepełnosprawnych. 

Na wyposażeniu jest łóżko pielęgnacyjne, wózek inwalidzki, rollator, winda schodowa i materac przeciwodleżynowy. Nocny odpoczynek od godziny 22.00 do godziny 8.00. Sporadycznie może się zdarzyć 1 toaleta w ciągu nocy. 

Pan Fredrich jest miłą i wdzięczną za okazywaną mu pomoc osobą. Lubi oglądać telewizję, śpiewać. Mile widziana opiekunka/opiekun z doświadczeniem w opiece z osobami leżącymi. Lubiąca rozmowy z seniorem, przyjazna z poczuciem humoru. 

Termin wyjazdu

Od 17.07.2023 na 2 miesiące. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony. 

Wymagania klienta
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • OPIEKUN / OPIEKUNKA
  • prawo jazdy
  • palenie tylko na zewnątrz
  • doświadczenie z osobami leżącymi 
Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 780 02 90 

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.