[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Pani Luise mieszka sama w domu z ogrodem. Na 2,5 mca.

Grevenbroich/Neukirchen Dodany 2 miesiące temu Data wyjazdu: 14.07.2020r.
Pani Luise mieszka sama w domu z ogrodem. Na 2,5 mca.
Grevenbroich/Neukirchen Dodany 2 miesiące temu Data wyjazdu: 14.07.2020r.
Opis oferty

 

Pani Luise(92l, 163cm, 60kg, stopień opieki 3) mieszka sama w domu z ogrodem, gdzie na drzewach siedzą papugi. Dla opiekunki jest pokój, internet oraz własna łazienka. Córka z zięciem mieszkają w Holandii. 

Do zadań opiekunki należy: mycie, ubieranie, aczkolwiek codziennie przychodzą pielęgniarze i myją panią rano, gotowanie, sprzątanie, zakupy, pranie. Po południu przychodzą pielęgniarze ok. 17.00 i transportują panią do łóżka, zmieniają pampersa. Jeśli podopieczna się do tego czasu nie wypróżniła, to nie myją jej. Pani wówczas słucha radia. 

Jak pielęgniarze pójdą i podopieczna się wypróżni to opiekunka ją myje w łóżku i zmienia pampersa. 

Podopieczna czek na kolację, którą opiekunka przynosi jej do łóżka. Ok. 21.00. podopieczna zasypia. 

Opiekunka ma 2 h pauzy codziennie i wówczas podopieczna drzemie w fotelu. Sklepy są ok. 1 km od domu(EDEKA) a bliżej jest cukiernia i piekarnia. 

Stan zdrowia

  

Podopieczna z demencją, wymaga przesadzania na fotel za pomocą mobilnego podnośnika. Jest spokojna i grzeczna.W nocy raczej się nie wstaje do pani. Pani jest spokojna i grzeczna. Trzeba pilnować aby podopieczna piła wystarczającą ilość płynów. 

Pani sama je obiad. Na spacer nie wychodzi 

Ok. 8.00 jest sniadanie, potem ok. 10.00 owoc, o 15.00. kawa+ciastko, o 18.00 kolacja. 

Termin wyjazdu

  

Od 14.07.2020. na okres 2,5 miesiąca. Potem wraca stała opiekunka. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony.

Wymagania klienta

  

Znajomości językowe: komunikatywny j. niemiecki (3 według skali niemieckiej).

Palić można na zewnatrz

Prawo jazdy nie jest wymagane

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 721 5677  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.