[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Opiekunka do seniorki (93 lata) mieszkającej z mężem na zachodzie Niemiec

Brüggen Dodany rok temu Data wyjazdu: 17.02.2023r.
Opiekunka do seniorki (93 lata) mieszkającej z mężem na zachodzie Niemiec
Brüggen Dodany rok temu Data wyjazdu: 17.02.2023r.
Opis oferty

Pani Maria (93 lata) mieszka z mężem Gerhardem (89 lat) w domu jednorodzinnym (ok.100 m2) w małej miejscowości na zachodzie Niemiec. Dla opiekunki przeznaczony jest osobny pokój z dostępem do internetu.

Małżeńswto jest bardzo sympatyczną i spokojną parą. Chętnie spędzają czas na ogrodzie oraz oglądają TV. 

Pan Gerhard nie potrzebuje pomocy opiekunki, wszystkie czynności wykonuje samodzielnie. Senior porusza się przy rolatorze, ma założony rozrusznik serca. 

Do zadań opiekunki będzie należało prowadzenie gospodarstwa domowego, sprzątanie, gotowanie oraz sprzątanie. Sklepy znajdują się w odległości spaceru.

Córka małżeństwa mieszka na pierwszym piętrze w domu seniorów.

Stan zdrowia

Pani Maria (70 kg, 165 cm) ma przyznany Pflegegrad 4. Seniorka cierpi na demencje (czasami czuje się zdezorientowana), osłabienie starcze, drżenie ciała, nadciśnienie oraz nowotwór skóry (zaleczony). Pani sama korzysta z toalety. Seniorka jest mobilna, porusza się samodzielnie. Pani potrzebuje pomocy w codziennej higienie ciała, myciu się oraz ubieraniu/ rozbieraniu. 

Termin wyjazdu

od 17.02.2023 na 2 miesiące. My opłacamy i organizujemy podróż.

Wymagania klienta

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego (3)

- opiekunka między 40- 60 rokiem życia

- można palić na zewnątrz

Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 957 800 290 

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.