[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Opiekunka do seniorki (81 lat) mieszkającej z mężem na zachodzie Niemiec

Ratingen Dodany 2 miesiące temu Data wyjazdu: 18.05.2022r.
Opiekunka do seniorki (81 lat) mieszkającej z mężem na zachodzie Niemiec
Ratingen Dodany 2 miesiące temu Data wyjazdu: 18.05.2022r.
Opis oferty

Pani Helga (81 lat) mieszka z mężem Dieter (87 lat) w domu jednorodzinnym na uboczu dużego miasta Ratingen. Dla opiekunki przeznaczony jest oddzielny pokój z własną umywalką oraz toaletą. Internet jest dostępny.

Senior nie wymaga żadnej pomocy w zakresie opieki. Małżeństwo jest bardzo sympatyczną parą, chętnie spędzają wspólnie czas.

Do zadań opiekunki będzie należało prowadzenie gospodarstwa domowego, sprzątanie, gotowanie oraz zakupy. Najbliższe sklepy znajdują się około 15-30 minut drogi piechotą. Większe zakupy mogą być również robione przez rodzinę.

Do dyspozycji opiekunki jest samochód z manualną skrzynią biegów oraz rower elektryczny.

Stan zdrowia

Pani Helga (165 cm, 55 kg) ma przyznany Pflegegrad:2. Seniorka cierpi na osłabienie starcze związane z wiekiem, arytmię serca oraz Parkinsona. Pani ma założony cewnik, sama również korzysta z toalety. Seniorka od 14 dni bardzo słabo stoi na nogach i ma tendencję do przewracania się. Obecnie przychodzi fizjoterapeuta, który mobilizuję ją samodzielnego poruszania się. Dodatkowo Pani cierpi na silne bóle pleców oraz szyi , otrzymuje silne leki przeciwbólowe. Seniorka potrzebuje pomocy w codziennej higienie ciała, myciu się oraz ubieraniu/ rozbieraniu. Do Pani przychodzi dwa razy dziennie Pflegedienst.

Na wyposażeniu jest łóżko pielęgnacyjne z materacem przeciwodleżynowym oraz wózek inwalidzki. Na schodach znajduje się lift. 

Pan Dieter (175 cm, 65 kg) ma przyznany Pflegegrad: 2. Senior cierpi na cukrzycę oraz arytmię serca. Pan ma duże problemy ze wzrokiem (nosi okulary). Wszystkie czynności senior wykonuje samodzielnie.

Termin wyjazdu

od zaraz na 2 miesiące. My opłacamy i organizujemy podróż.

Wymagania klienta
  • dobra znajomość języka niemieckiego (2)
  • opiekunka
  • mile widziane prawo jazdy (manualna skrzynia biegów)
Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 7800290  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.