[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Opiekunka z dobrym językiem niemieckim do Pani niedaleko Goslar.

Clausthal-Zellerfeld Dodany 2 lata temu Data wyjazdu: 31.03.2024r.
Opiekunka z dobrym językiem niemieckim do Pani niedaleko Goslar.
Clausthal-Zellerfeld Dodany 2 lata temu Data wyjazdu: 31.03.2024r.
Opis oferty

Do opieki jest Pani 81 lat, 160 wzrostu, 52 kg, mieszka sama w domu z ogrodem. Seniorka ma duzy niedosłuch. Pani ma do dyspozycji rolator i wózek . Seniorka jest częściowo mobilna, w większości posiłkuje się wózkiem inwalidzkim. Pani Gisela jest inkontynentna, nosi pieluchomajtki. Pani będzie potrzebować pomocy w codziennych czynnościach: w ubieraniu/rozbieraniu, pomocy przy wstawaniu, higienie osobistej oraz w prowadzeniu domu. Seniorka lubi czytać, interesuje się ogrodem, roślinami, podróżami.

Opiekunka ma do dyspozycji dwa osobne pokoje oraz osobną łazienkę do dyspozycji.

Stan zdrowia

Pacjentka ma mocny niedosłuch , korzysta z rolatora i z wózka, jest siedząco-leżąca.

Termin wyjazdu

Od 31.03.2024r. na 2 miesiące. My organizujemy i opłacamy przejazd.

Wymagania klienta

Dobry lub komunikatywny język niemiecki.

Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 780 02 90.

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.