[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Pani Lisa (84 lat) mieszkająca z mężem potrzebuje pomocy w życiu codziennym

Sickte Dodany 6 miesięcy temu Data wyjazdu: 20.04.2024r.
Pani Lisa (84 lat) mieszkająca z mężem potrzebuje pomocy w życiu codziennym
Sickte Dodany 6 miesięcy temu Data wyjazdu: 20.04.2024r.
Opis oferty

Pani Lisa (84 lat) mieszka z samodzielnym mężem w domu wielorodzinnym położonym w małej miejscowości w centralnych Niemczech. Dla opiekunki przeznaczony jest własny pokój z dostępem do internetu. Na pierwszym piętrze mieszkają członkowie rodziny, którzy chętnie pomagają opiekunce i są dostępni w każdej chwili oraz mogą przejąć niektóre obowiązki. Mąż seniorki jest również bardzo pomocny, to on wstaje do Pani Lisy w nocy (jeżeli zajdzie taka potrzeba).

Seniorka jest bardzo przyjazną i kochaną osobą. Chętnie pomaga innym i nie do końca może się pogodzić z faktem, iż nie jest już tak samodzielna jak kiedyś. Bardzo lubi spędzać czas na świeżym powietrzu, przede wszystkim na własnym ogrodzie. 

Do zadań opiekunki będzie należało prowadzenie gospodarstwa domowego, sprzątanie oraz zakupy. 

Stan zdrowia

Pani Lisa (55 kg, 165 cm) ma przyznany Pflegegrad 3. Seniorka porusza się samodzielnie, czasami korzysta z pomocy rolatora. Pani ma lekką demencję. Seniorka sama korzysta z toalety. Pani potrzebuje pomocy w codziennej higienie osobistej, myciu się oraz ubieraniu/ rozbieraniu. 

Termin wyjazdu

Od 20.04.2024r. na 2 miesiące. My opłacamy i organizujemy podróż.

Wymagania klienta
  • dobra znajomość języka niemieckiego (2)
  • opiekunka
  • palić można na zewnątrz
  • prawo jazdy bardzo mile widziane
Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 7800290 

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.