[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Opiekunka do samotnej Pani Sigrid (97 lat)!

Einbeck Dodany miesiąc temu Data wyjazdu: 10.06.2024r.
Opiekunka do samotnej Pani Sigrid (97 lat)!
Einbeck Dodany miesiąc temu Data wyjazdu: 10.06.2024r.
Opis oferty

Pani Sigrid (97 lat) mieszka sama w przestronnym domu jednorodzinnym z ogrodem, położonym w bardzo spokojnej okolicy w centralnych Niemczech. Dla opiekunki przeznaczony jest pokój z dostępem do internetu.

Seniorka jest spokojną i miłą osobą. Chętnie spędza czas na ogrodzie oraz czyta książki. Pani Sigrid jest oszczędną osobą, więc wszystkie dodatkowe wydatki należy ustalać z seniorką.

Do zadań opiekunki będzie należało prowadzenie gospodarstwa domowego, sprzątanie, gotowanie oraz zakupy. 

W pobliżu mieszka córka seniorki, która od czasu do czasu odwiedza mamę.

Stan zdrowia

Pani Sigrid (162 cm, 62 kg) ma przyznany Pflegegrad 3. Seniorka jest mobilna, porusza się przy rolatorze/ lasce. Pani ma problemy z sercem, cierpi na osteoporozę oraz jest po udarze. Seniorka jest częściowo inkontynetna, nosi wkładki. Pani potrzebuje pomocy w codziennej higienie ciała, myciu się oraz ubieraniu/ rozbieraniu. Noce są przespane. 

Termin wyjazdu

Od 10.06.2024 na 2 miesiące. My opłacamy oraz organizujemy podróż.

Wymagania klienta
  • dobra/ komunikatywna znajomość języka niemieckiego (2/3)
  • opiekunka między 50 a 60 rokiem życia
  • prawo jazdy nie jest wymagane
  • palić można na zewnątrz
Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 7800290   

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.