Do opieki pan 88 lat, 70 kg mieszkający z samodzielną żoną w domu jednorodzinnym w miejscowości Bad Grund, około 80 km na południe od Hannoveru.
Senior ma niewydolność serca, cukrzycę, problemy z kręgosłupem, umysłowo jest całkowicie sprawny. Senior porusza się na wózku inwalidzkim, przy przenoszeniu się z łóżka na wózek senior pomaga. Dostępny jest również w razie potrzeby lift, żona podopiecznego również chętnie pomaga.
Żona seniora chętnie będzie również wymieniała się z opiekunką gotowaniem.
Senior jest inkontynentny, nosi pampersy. Panu trzeba również pomóc przy ubieraniu/ rozbieraniu się, higienie ciała. Opiekunka zajmuje się również domem (sprzątanie, pranie, prasowanie, robienie zakupów). Sklepy są niedaleko, można chodzić pieszo, jeździć rowerem, zakupy może również przejmować rodzina, bądź opiekunka może jeździć również autem, jeśli posiada czynne prawo jazdy.
Nie ma wstawania nocnego, jeśli zdarzy się, że senior przebudzi się w nocy- opiekę wtedy przejmuje żona podopiecznego. Żona seniora jest wyraźnie młodsza od podopiecznego i pomaga opiekunce.
-niewydolność serca
-cukrzyca
-problemy z kręgosłupem
-podopieczny na wózku inwalidzkim
-od zaraz.- na 2 miesiące. My organizujemy i opłacamy przejazd.
-opiekunka z językiem niemieckim na poziomie 2-3
-opiekunka w wieku 40-55 lat
-prawo jazdy mile widziane (ale nie wymagane)
-opiekunka niepaląca
Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel.95 721 5677