[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Opiekunka do seniorki (72 l.) mieszkającej samej w okolicach Kassel

Scheden Dodany 17 dni temu Data wyjazdu: 30.11.2021r.
Opiekunka do seniorki (72 l.) mieszkającej samej w okolicach Kassel
Scheden Dodany 17 dni temu Data wyjazdu: 30.11.2021r.
Opis oferty

Pani (72 lata) mieszka sama w wydzielonym mieszkaniu w domu wielorodzinnym z własnym wyjściem na taras oraz ogród. Dla opiekunki przeznaczone są dwa pokoje (pokój dzienny oraz sypialnia) z TV, dostępem do internetu oraz osobną łazienką.

Seniorka jest spokojną osobą, bardzo lubi teatr, literaturę oraz koncerty. Pani lubi spacerować.

Do zadań opiekunki będzie należało prowadzenie gospodarstwa domowego, sprzątanie, gotowanie oraz zakupy. Najbliższe sklepy znajdują się około 20 minut drogi. 

Na miejscu do dyspozycji opiekunki jest samochód z automatyczną skrzynią biegów. Rower również jest na wyposażeniu. 

Stan zdrowia

Pani (50 kg, 165 cm) ma przyznany Pflegegrad 2. Seniorkę trzeba wspierać oraz podtrzymywać podczas poruszania się. Pani jest częściowo inkontynentna, nosi wkładki. Seniorka ma duże problemy z mową oraz nosi okulary. Pani potrzebuje pomocy w codziennej higienie, kąpieli oraz ubieraniu/ rozbieraniu się. Raz w nocy seniorka się budzi i potrzebuje pomocy przy skorzystaniu z toalety. Do Pani przychodzi logopeda oraz fizjoterapeuta. Do tej pory trzy razy w tygodniu przychodziła Pflegedienst, żeby pomóc seniorce w kąpieli oraz zadbać o gospodarstwo domowe, jak pojawi się opiekunka i wdroży się w obowiązki, Pflegedienst nie będzie więcej przychodzić. Seniorka wstaje około godziny 8:00,a kładzie się spać około 22:00-23:00.

Termin wyjazdu

od 30.11.2021 na 2 miesiące. My organizujemy i opłacamy podróż.

Wymagania klienta
  • dobra znajomość języka niemieckiego (2)
  • opiekunka
  • wymagane prawo jazdy
  • palić można na zewnątrz
  • wiek obojętnie
Nasza oferta

  Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 780 02 90  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.