[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Opiekunka do samotnej seniorki (85 lat)

Herbstein Dodany 13 dni temu Data wyjazdu: 01.12.2021r.
Opiekunka do samotnej seniorki (85 lat)
Herbstein Dodany 13 dni temu Data wyjazdu: 01.12.2021r.
Opis oferty

Pani (85 lat) mieszka sama w domu jednorodzinnym w mieście znajdującym się 15 km od Fuldy. Dla opiekunki przeznaczony oddzielny pokój z dostępem do internetu.

Do zadań opiekunki będzie należało prowadzenie gospodarstwa, domowego, sprzątanie, gotowanie oraz zakupy. Zakupy można również robić z rodziną. Najbliższe sklepy znajdują się w pobliżu. 

Rodzina seniorki mieszka w pobliżu.

Stan zdrowia

Pani (ok.104 kg) jest fizycznie bardzo osłabiona, cierpi na niewydolność serca oraz cukrzycę. Porusza się przy pomocy rolatora. Seniorce trzeba pomóc przy wstawaniu poprzez podanie ręki i podtrzymanie. Pani jest całkowicie inkontynentna, nosi pieluchy. Może się zdarzyć, że seniorka będzie sporadycznie potrzebować pomocy w nocy. Pani również potrzebuje pomocy w codziennej higienie, myciu się oraz ubieraniu/rozbieraniu się. 

Termin wyjazdu

od 1.12.2021 na 2 miesiące. My opłacamy i organizujemy podróż.

Wymagania klienta
  • dobra/ komunikatywna znajomość języka niemieckiego (2/3)
  • kobieta między 40-50 rokiem życia
  • opiekunka nie paląca
Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 780 02 90   

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.