[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Lekkie zlecenie do mobilnej seniorki (91 lat)

Dillenburg Dodany 20 dni temu Data wyjazdu: 27.09.2021r.
Lekkie zlecenie do mobilnej seniorki (91 lat)
Dillenburg Dodany 20 dni temu Data wyjazdu: 27.09.2021r.
Opis oferty

Pani (91 lat) mieszka sama w ekskluzywnym domu jednorodzinnym, 10 km na południe od Hanoveru. Dla opiekunki przeznaczone jest osobne mieszkanie. Internet jest dostępny.

Do zadań opiekunki będzie należało prowadzenie gospodarstwa domowego, sprzątanie, gotowanie, pranie oraz zakupy. Do dyspozycji opiekunki jest samochód z automatyczną skrzynią biegów, na zakupy jeździ się autem, ponieważ sklepy są oddalone kilka kilometrów. Seniorce również należy towarzyszyć w wizytach u lekarza.

Rodzina seniorki mieszka w pobliżu.

Stan zdrowia

Pani (ok. 55 kg) jest po operacji serca, dlatego jest osłabiona. Seniorka jest mobilna, porusza się o rolatorze. Pani ma problemy z nerkami oraz cierpi na łagodną depresję. Bardzo rzadko może się zdarzyć, że seniorka będzie potrzebowała pomocy w nocy przy korzystaniu z toalety. Pani potrzebuje pomocy w higienie osobistej, ubieraniu/ rozbieraniu się oraz przy korzystaniu z toalety w ciągu dnia. 

Termin wyjazdu

od 27.09.2021 na 2 miesiące. My organizujemy i opłacamy podróż.

Wymagania klienta
  • dobra znajomość języka niemieckiego (2)
  • opiekunka nie paląca
  • wymagane prawo jazdy (automatyczna skrzynia biegów)
  • wiek między 40-55 lat

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel.95 721 5677  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.