Seniorka (90 lat) mieszka sama w mieszkaniu (75 m2) w małym mieście położonym w centralnych Niemczech. Dla opiekunki przeznaczony jest osobny pokój z dostepem do internetu oraz własną łazienką.
Pani jest spokojną osobą, nie ma demencji. Chętnie ogląda telewizję oraz czyta książki.
Do zadań opiekunki będzie należało prowadzenie gospodarstwa domowego, sprzątanie, gotowanie oraz zakupy.
Córka seniorki mieszka w tej samej miescowości.
Pani (71 kg, 169 cm) ma przyznany Pflegegrad 3. Seniorka aktualnie przebywa na rehabilitacji, ponieważ jest po wylewie. Pani robi duże postępy, jej stan ulega polepszeniu. Większość czasu spędza w łózku, ale aktywnie pomaga podczas transferów na wózek inwalidzki. Seniorka jest inkontynentna, ma założony cewnik oraz nosi pieluchy/ wkładki. Pani potrzebuje pomocy w codziennej higienie ciała/ myciu się (wszystkie czynności odbywają się w łóżku) oraz ubieraniu/ rozbieraniu. Seniorce należy również przypominać o braniu lekarstw. Do Pani przychodzi Pflegedienst.
Na wyposażeniu jest łóżko pielęgnacyjne, krzesło pod prysznic oraz krzesło toaletowe.
od 20.10.2022 na 2 miesiące. My opłacamy i organizujemy podróż.
Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 7800290