[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Zlecenie na 1 miesiąc. Opiekunka do samotnej Pani Jutty (89 lat) w centralnych Niemczech

Willingen Dodany 3 miesiące temu Data wyjazdu: 12.04.2024r.
Zlecenie na 1 miesiąc. Opiekunka do samotnej Pani Jutty (89 lat) w centralnych Niemczech
Willingen Dodany 3 miesiące temu Data wyjazdu: 12.04.2024r.
Opis oferty

Pani Jutta (89 lat) mieszka sama w domu jednorodzinnym położonym w małej miejscowości w centralnych Niemczech. Dla opiekunki przeznaczony jest pokój z własną łazienką oraz dostępem do internetu.

Seniorka jest spokojną i kochaną osobą. W wolnych chwilach chętnie ogląda telewizję oraz czyta gazety.

Do zadań opiekunki będzie należało prowadzenie gospodarstwa domowego, sprzątanie, gotowanie oraz zakupy. Sklepy znajdują się w odległości krótkiego spaceru.

Rodzina seniorki mieszka około 1 km dalej.

Stan zdrowia

Pani Jutta (157 cm, 50 kg) ma przyznany Pflegegrad 2. Seniorka jest mobilna, porusza się samodzielnie. Pani cierpi na demencje, osłabienie starcze i artrozę. Seniorka jest częściowo inkontynentna, nosi wkładki. Pani potrzebuje pomocy w codziennej higienie ciała, myciu się oraz ubieraniu/ rozbieraniu. Nie ma wstawania w nocy.

Na wyposażeniu jest krzesło toaletowe, łóżko pielęgnacyjne oraz lift w łazience.

Termin wyjazdu

Od 12.04.2024 na 1 miesiąc. My opłacamy i organizujemy podróż.

Wymagania klienta
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego A2 (3)
  • opiekunka
  • mile widziane prawo jazdy
  • palić można na zewnątrz
Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 780 0290 

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.