[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Zlecenie do seniorki na wózku inwalidzkim.

Warburg Dodany 12 dni temu Data wyjazdu: 15.10.2021r.
Zlecenie do seniorki na wózku inwalidzkim.
Warburg Dodany 12 dni temu Data wyjazdu: 15.10.2021r.
Opis oferty

Do opieki pani 92 lata, 57 kg. mieszkająca w domu dwurodzinnym, w małym mieście Warburg, niedaleko Kassel. Seniorka mieszka w nowej części, dobudowanej do domu jej córki i zięcia. Dobudowana część ma własną łazienkę, kuchnia znajduje się w części wspólnej. Dla opiekunki jest ładny pokój gościnny. Internet dostępny. 

U seniorki wymagany jest transfer, podopieczna nie pomaga. Opiekunka powinna mieć doświadczenie w technikach transferu lub duże chęci aby tych technik się nauczyć. Rodzina lub pielęgniarka pokażą, nauczą wszystkiego. Dostępny jest również lift w razie potrzeby, obecna opiekunka nie ma potrzeby używania tego liftu. 

Podopieczną trzeba przetransferować rano z łóżka na wózek, później na drzemkę z powrotem do łóżka, po drzemce również seniorka jest transferowana na wózek, aby uczestniczyć w codziennym życiu. 

Seniorka ma zaawansowaną demencję, jest inkontynentna. Opiekunka oprócz opieki nad seniorką zajmuje się także prowadzeniem domu, sprzątaniem, gotowaniem (jedzenie dla seniorki powinno być plendowane, rozdrobnione), robieniem zakupów (sklepy są blisko, jest możliwość robienia zakupów również przez rodzinę), praniem, prasowaniem, a także pomocą seniorce przy spożywaniu posiłków. 

Kilka razy w tygodniu opiekunka jest odciążana przez dodatkowy personel z lokalnych organizacji. 

Stan zdrowia

-zaawansowana demencja

-osoba leżąca

-inkontynencja

Termin wyjazdu

od 15.10.2021- na 2 miesiące. My organizujemy i opłacamy przejazd.

Wymagania klienta

-opiekunka energiczna, silna

-język niemiecki na poziomie co najmniej komunikatywnym lub dobrym

-nie jest wymagane prawo jazdy

Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 957800290  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.