[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Lekkie zlecenie do mobilnej seniorki (97 lat)

Habichtswald Dodany 4 dni temu Data wyjazdu: 01.12.2021r.
Lekkie zlecenie do mobilnej seniorki (97 lat)
Habichtswald Dodany 4 dni temu Data wyjazdu: 01.12.2021r.
Opis oferty

Pani (97 lat) mieszka w domu jednorodzinnym w małym miasteczku (raczej tereny wiejskie) niedaleko Kassel. W tym samy domu, wydzielone mieszkanie ma córka (66 lat) seniorki. Dla opiekunki przeznaczony jest osobny pokój z dostępem do internetu.

Seniorka jest bardzo uroczą i spokojna osobą.

Do zadan opiekunki będzie przede wszystkim należała opieka nad seniorką, ponieważ zakupami oraz gotowaniem zajmuje się córka. 

W pobliżu znajdują się sklepy. 

Stan zdrowia

Pani (168 cm, 70 kg) ma przyznany Pflegegrad 4. Seniorka porusza się przy rolatorze, potrzebuje wsparcia przy chodzeniu (chodzi sama, ale bardzo chwiejnie) oraz pomocy przy siadaniu i wstawaniu. Pani ma początki demencji oraz osłabienie starcze. Seniorka jest częściowo inkontynentna, nosi pieluchomajtki, potrzebuje pomocy podczas ich zmiany, ponieważ często o tym zapomina. Pani ma problemy ze słuchem oraz wzrokiem, dlatego nosi aparat słuchowy oraz okulary. Seniorka potrzebuje pomocy w codziennej higienie ciała, myciu się oraz ubieraniu/ rozbieraniu się. Czasami zdarza się, że Pani budzi się w nocy, ale nie potrzebuje pomocy opiekunki. Seniorka lubi robić sobie drzemki między 13:00 a 15:00.

Na wyposażeniu znajduje się lift w łazience. 

Termin wyjazdu

od zaraz na 6-8 tygodni. My opłacamy i organizujemy podróż.

Wymagania klienta
  • komunikatywna znajmość języka niemieckiego (3)
  • opiekunka zaszczepiona
  • doświadczenie wymagane
  • może być osoba paląca
Nasza oferta

   Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 780 02 90   

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.