Pani Ingeborg (86l, 55kg, 155cm) mieszka z mężem w bliźniaku. Mąż podopiecznej był samodzielny ale pod koniec stycznia złamał sobie udo i obecnie przebywa w szpitalu. Następnie ma uda się na rehabilitację, więc nie będzie go kilka tygodni w domu. Nie wiadomo jeszcze jaki będzie stan zdrowia podopiecznego po powrocie do domu. Jeśli będzie wymagał opieki, to również stawka zostanie dostosowana do warunków. Dla opiekunki jest pokój. Jest internet. W domu mieszka również pani z Uzbekistanu, która przygotowuje się w Kassel do zawodu pielęgniarki. Jest młodą osobą. Ona obecnie dogląda panią Ingeborg w nocy, ale jak przyjedzie opiekunka nie będzie już tego robić. Ponieważ ta pani je obiady razem z tym małżeństwem, więc gotowanie dla niej też będzie należało do zadań opiekunki. Sklepy sa blisko domu. Opiekunka robi zakupy.
Podopieczna jest mobilna ale ma demencję i traci orientację (np. myli ubrania). Drogę do toalety pokonuje sama. Pani potrzebuje pomocy przy myciu, ubieraniu. W nocy podopieczna wstaje do toalety, więc trzeba również do niej wstać, ponieważ może mieć problemy z powrotem do łóżka.
Podopieczna lubi oglądać zdjęcia, grać w puzzle, prasować.
Od 16.04.2019 r. na okres 2 miesięcy. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony.
Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 721 5677