[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Zlecenie do samotnej Pani 91 lat

Versmold Dodany 22 dni temu Data wyjazdu: 30.10.2020r.
Zlecenie do samotnej Pani 91 lat
Versmold Dodany 22 dni temu Data wyjazdu: 30.10.2020r.
Opis oferty

Potrzebna opiekunka do Pani (91 lat, 65 kg), która mieszka sama w domu jednorodzinnym w miejscowości Versmold- 80 km na zachód od Hannoveru. 

Seniorka cierpi na demencję i artrozę, porusza się za pomocą balkonika. Z toalety korzysta samodzielnie. Noce są przespane.

Do zadań opiekunki należy prowadzenie domu (pranie, prasowanie, sprzątanie) i pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach takich jak wstawanie, ubieranie i rozbieranie oraz higiena osobista. Opiekunka robi również zakupy. Sklepy są osiągalne na pieszo jak również autobusem. 

Podopieczna chętnie spędza czas w ogrodzie. 

Dla opiekunki osobny pokój z łazienką. Interenet jest zapewniony.

Rodzina mieszka w pobliżu Seniorki.

Stan zdrowia

- demencja,

- artroza

Termin wyjazdu

 Od 30.10.2020r. na okres 2 miesięcy. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony. 

Wymagania klienta

- dobra znajomość języka niemieckiego

Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 780 02 90  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.