[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Zlecenie, pani 91 lat, Bielefeld, (PLZ 33607), wsparcie rodziny.

Bielefeld Dodany miesiąc temu Data wyjazdu: 09.07.2020r.
Zlecenie, pani 91 lat, Bielefeld, (PLZ 33607), wsparcie rodziny.
Bielefeld Dodany miesiąc temu Data wyjazdu: 09.07.2020r.
Opis oferty

Pani 91 lat ( 65 kg), mieszka sama w mieszkaniu. Lubi grać w gry, rozmawiać o aktualnych wydarzeniach, czytać. Pacjentka otwarta, radosna oraz miła, chętnie współpracuje, gdy zna powód oraz konieczność.

Do zadań osoby opiekującej będzie należało: opieka nad pacjentką, pranie, prowadzenie domu. Możliwa również opieka w nocy.  

Osoba opiekująca ma do dyspozycji: stół, szafę, radio. Internet może zostać podłączony.  

Stan zdrowia

Pacjentka po złamaniu prawego uda, leżąca, myta w łóżku. Cierpi na nietrzymanie moczu. Wymaga całościowego wsparcia przy transferze, ubieraniu I rozbieraniu się oraz czynnościach higienicznych, Korzysta z chodzika, wózka inwalidzkiego oraz łóżka pielęgnacyjnego. Pflegegrad- na chwilę obecną 3, wnioskowany 5.   

Termin wyjazdu

09.07.2020 na okres 2 miesięcy. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony.  

Wymagania klienta

Prawo jazdy nie jest wymagane, palenie dozwolone poza domem, znajomość języka niemieckiego na bardzo dobrym poziomie.  

Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 780 02 90  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.