[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Opiekunka na 6 tygodni do seniorki w Paderborn. Wymagane prawo jazdy.

Paderborn Dodany 5 lat temu Data wyjazdu: 31.07.2022r.
Opiekunka na 6 tygodni do seniorki w Paderborn. Wymagane prawo jazdy.
Paderborn Dodany 5 lat temu Data wyjazdu: 31.07.2022r.
Opis oferty

Pani Christa 86 lat , 85 kg, mieszka sama w domu. Córka mieszka w pobliżu i odwiedza mamę, weekendy spędza z mamą i zabiera ją np. na kawę do miasta. W czwartki pani wychodzi na spotkanie z przyjaciółkami do kawiarni. Pani Christa ma nadciśnienie, lekką demencję i reumatyzm. Ogólnie jest sprawna i samodzielna. Do zadań opiekunki będzie należeć pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach (toaleta, mycie, ubieranie) oraz prowadzenie domu (pranie, gotowanie, sprzątanie, zakupy). Sklepy są w pobliżu, opiekunka robi zakupy. Jest samochód, którym jeźdźi się do miasta i na zakupy.

  • Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój z łazienką oraz dostęp do Internetu oraz tanie połączenia do Polski.

Stan zdrowia

Pacjentka chodząca, sprawna, ma lekką demencję.

Termin wyjazdu

Od 31.07.2022 r. .My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony. 

Wymagania klienta
  • Znajomości językowe dobry lub komunikatywny j. niemiecki (2-3 według skali niemieckiej)
  • Wiek opiekunki 40- 60 lat
  • Prawo jazdy jest wymagane

Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 7800290

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.