[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Opiekunka do samotnego Pana Paula 40 km od Hannoveru

Bad Muender Dodany 8 miesięcy temu Data wyjazdu: 06.12.2020r.
Opiekunka do samotnego Pana Paula 40 km od Hannoveru
Bad Muender Dodany 8 miesięcy temu Data wyjazdu: 06.12.2020r.
Opis oferty

Opiekunka do Pana Paula (100 lat, 168 cm, 65 kg, Pflegegrad 2), który mieszka sam w domku wielorodzinnym na parterze w miejscowości Bad Muender, 40 km od Hannoveru. 

Podopieczny cierli na ogólne osłabienie starcze, problemy z sercem oraz hipertomię. Pan porusza się za pomocą rollatora, na który trzeba mu pomóc wstać. Technika transferu jest niezbędna. 

Pan jest częsciowo inkontynentny. Asekuracyjnie nosi pampersy i cewnik, ponieważ może zdarzyć się, że Pan przez swoją ograniczoną zdolność poruszania się może nie zdażyć do toalety.

Noce są przespane.  

Seniorowi trzeba pomóc w myciu ( 2 razy dziennie), kremowaniu, ubieraniu i rozbieraniu. Do zadań opiekunki należeć będzię sprzątanie domu, pranie, prasowanie, organizowanie czasu wolnego, gotowanie oraz zakupy. Sklepy znajdują się blisko domu (ok. 10 min pieszo, do dyspozycji jest także rower).

 Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do tv i internetu. 

Stan zdrowia

- problemy z sercem,

- hipertomia,

-ogólne osłabienie starcze.

Termin wyjazdu

 Od 06.12 na 2 miesiące. My organizujemy i opłacamy podróż. 

Wymagania klienta

-komunikatywny znajomość języka niemieckiego,

-opiekunka niepaląca,

-prawo jazdy nie jest obowiązkowe.

Nasza oferta

  Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 7800290   

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.