[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Opiekunka do samotnego Pana Alber (93 lat) w centralnych Niemczech!

Wunstorf Dodany 25 dni temu Data wyjazdu: 22.11.2023r.
Opiekunka do samotnego Pana Alber (93 lat) w centralnych Niemczech!
Wunstorf Dodany 25 dni temu Data wyjazdu: 22.11.2023r.
Opis oferty

Pan Alber (93 lata) mieszka sam w pięknym domu jednorodzinnym położonym w spokojnym i niedużym miasteczku w centralnych Niemczech. Dla opiekunki przeznaczony jest własny pokój z dostępem do internetu.

Senior jest bardzo przyjaznym człowiekiem. Lubi być samodzielny, dlatego nie często prosi opiekunkę o pomoc.

Do zadań opiekunki będzie należało prowadzenie gospodarstwa domowego, sprzątanie, gotowanie oraz zakupy. Sklepy znajdują się w znacznej odległości, dlatego opiekunka ma do dyspozycji samochód z manualną skrzynią biegów.

Rodzina seniora mieszka w Hanoverze (28 km dalej) i raz w tygodniu odwiedza seniora.

Stan zdrowia

Pan Alber (168 cm, 78 kg) aktualnie nie ma przyznanego Pflegegrad, rodzina jest w trakcie wnioskowania o przyznanie 2 stopnia opieki. Senior jest mobilny. Pan jest częściowo inkontynentny, nosi wkładki. Pan ma zaburzenia rytmu serca oraz w ostatnim czasie złamał kość szyjki udowej. Senior potrzebuje pomocy w codziennej higienie ciała, myciu się oraz ubieraniu/ rozbieraniu. W nocy Pan śpi. Seniorowi należy przypominać o braniu lekarstw. Dzień Pana Albera zaczyna się około 10:00 a kończy około 22:00.

Na wyposażeniu jest lift na schodach, rolator oraz laska.

Termin wyjazdu

od 22.11.2023 na 2 miesiące. My opłacamy oraz organizujemy podróż.

(zlecenie obejmuje okres świąteczny)

Wymagania klienta
  • dobra/ komunikatywna znajomość języka niemieckiego (2/3)
  • opiekunka
  • prawo jazdy wymagane (manulana skrzynia biegów)
  • palić można na zewnątrz
Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 780 0290  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.