[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Mobilny pan potrzebuje opiekuna lub opiekunki

Burgwedel Dodany 16 dni temu Data wyjazdu: 31.10.2020r.
Mobilny pan potrzebuje opiekuna lub opiekunki
Burgwedel Dodany 16 dni temu Data wyjazdu: 31.10.2020r.
Opis oferty

Senior- 190 cm, 73 kg, 84 lata, Pflegegrad 4. Pan jest osoba mobilną i na chwilę obecną potrzebuje lekkiego wsparcia przy codziennych czynnościach, nie ma wstawania nocnego. Na uwadze trzeba mieć, że stan pacjenta może się pogorszyć z powodu choroby. Jeśli będzie konieczne wstawanie nocne i większa opieka będą zatrudnione dodatkowe służby do pomocy w opiece. 

Senior mieszka sam, ale w obecej chwili do pomocy w prowadzeniu domu przyjechała jego przyjaciółka, która chętnie prowadzi dom i zajmuje się seniorem. Do zadań opiekunki/opiekuna będzie należało wsparcie w tych czynnościach. Podział obowiązków odbędzie się w towarzystwie koordynatora, aby uniknąc ewentualnych nieporozumień. 

Rodzina jest miła i pomocna. Dla opiekuna/ opiekunki do dyspozycji jest pokój z dostępem do internetu. 

Stan zdrowia

Mężczyzna cierpi na nowotwór mózgu, przez który ma symptomy demencji. Pan pogodził się z diagnozą i radzi sobie z tym dość dobrze. Jego stan będzie postępował. 

Termin wyjazdu

Od 01.11. na okres 2 miesięcy. My organizujemy i opłacamy podróż.

Wymagania klienta

- dobry język niemiecki,
- doświadczenie w opiece, 

- prawo jazdy wymagane.

Nasza oferta

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.