[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Mobilny senior w okolicach Hannoveru

Ronnenberg Dodany 3 miesiące temu Data wyjazdu: 10.12.2020r.
Mobilny senior w okolicach Hannoveru
Ronnenberg Dodany 3 miesiące temu Data wyjazdu: 10.12.2020r.
Opis oferty

Senior (82 lat) mieszkający z samodzielną żoną (79 lat). Pan ma 174 cm wzrostu i waży 70 kg, jest emerytowanym profesorem uniwersyteckim. Jego żona jest całkowicie zdrowa i sprawna. Mieszkają niedaleko Hannoveru.W domu sa dwa psy.

Podopieczny 3 razy w tygodniu uczęszcza do domu dziennej opieki (w godzinach 9-15). Bardzo to lubi. Jest osobą spokojną, przyjazną, potrzebuje łagodnej opiekunki. Niestety rozmowy nie są z nim możliwe. 

Do zadań opiekunki należeć będzie prowadzenie domu, czyli sprzątanie, gotowanie, pranie, prasowanie itp. 

Stan zdrowia

Pan cierpi na demencję, porusza się przy pomocy rollatora, ogólny stan fizyczny jest w miarę dobry, natomiast ze względu na demencję jest zdezorientowany, jest z nim utrudniony kontakt. Pflegegrad-3. Senior cierpi też na inkontynencję i ogólne osłabienie. 

Termin wyjazdu

10.12.2020 na 2 miesiące. My organizujemy i opłacamy przejazd

Wymagania klienta

- Dobra znajomość języka niemieckiego.

- Doświadczenie przy demencji.

- Osoba niepaląca (można palić e-papierosy)

Nasza oferta
Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.