[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Opiekunka do pana w wieku 92 lat

Burgwedel Dodany 2 miesiące temu Data wyjazdu: 18.07.2024r.
Opiekunka do pana w wieku 92 lat
Burgwedel Dodany 2 miesiące temu Data wyjazdu: 18.07.2024r.
Opis oferty

Poszukujemy opiekunki do samotnego seniora z 30938 Burgwedel. Senior mieszka w domu jednorodzinnym, kupiony z żoną w 1972 roku. Mają jednego dorosłego syna, który odwiedza seniora. Senior nadal lubi jeździć samochodem. Zawsze miał wielkie pragnienie wolności. Nie lubi, gdy mu się mówi, co ma robić, nie chce być ograniczany.
BVardzo lubi opowiadać historie z przeszłości, był networkerem, prezesem klubu tenisowego i golfowego. 

Do dyspozycji opiekunki jest pokój z dostępem do internetu z oddzielną łazienką, samochód osobowy z automatycznę skrzynią biegów, rower i telefon.

Stan zdrowia

Senior jest chodzący i bardzo samodzielny. Ma łagodną demencję, osłabienie starcze oraz zaburzenia rytmu serca (ma rozrusznik serca).

Termin wyjazdu

Od: 18.07.2024. Wszystkie formalności związane z wyjazdem są załatwiane przez naszą firmę.

Wymagania klienta

Pacjent potrzebuje opiekuna o płci: kobieta.
Znajomość języka na poziomie od 2 do 2.
Prawo jazdy nie jest wymagane.
Opiekun/ka może palić.

Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul.Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp. Tel. 95 780 02 90.

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.