[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Poszukiwana opiekunka do samotnej seniorki w Langenhagen (30851)

Langenhagen Dodany miesiąc temu Data wyjazdu: 10.12.2021r.
Poszukiwana opiekunka do samotnej seniorki w Langenhagen (30851)
Langenhagen Dodany miesiąc temu Data wyjazdu: 10.12.2021r.
Opis oferty

Poszukujemy opiekunki do samotnej seniorki (84kg., 150 cm.). Pani mieszka w domu jednorodzinnym (130m2). Sklepy znajdują sie blisko miejsca zamieszkania.

Podopieczna jest bardzo ciepłą i spokojną osobą, która lubi kontakty towarzyskie. Kiedyś dużo zajmowała się garncarstwem, ogólnie jest osobą kreatywną. W domu podopiecznej jest kot. Podopieczna jest osoba mobilną. Wymaga wparcia podczas wchodzenia po schodach, kąpieli. 

Do dyspozycji są: rollator, skuter elektryczny, wózek inwalidzki, kule, krzesło toaletowe, podnośnik schodowy z parteru na piętro, łóżko pielęgnacyjne, przystawka toaletowa, taboret prysznicowy

Do zadań opiekunki należeć będzie prowadzenie domu oraz wsparcie podopiecznej w codziennych czynnościach.

Stan zdrowia

 Seniorka ma problem z lewą ręką (podnosi ją tylko pod kątem 90stopni). Cierpi na hypertomie, lekką inkontynencję.  

Termin wyjazdu

 Od 10.12.2020r. na okres 2 miesięcy. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony.

Wymagania klienta

- język niemiecki dobry

- opiekunka niepaląca

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 780 0290

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.