[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Opiekunka do mobilnej seniorki pod Hanoverem.

Garbsen Dodany 2 miesiące temu Data wyjazdu: 09.08.2022r.
Opiekunka do mobilnej seniorki pod Hanoverem.
Garbsen Dodany 2 miesiące temu Data wyjazdu: 09.08.2022r.
Opis oferty

Do opieki jest Pani 81 lat, 58 kg., 165 cm wzrostu. Seniorka mieszka w domu w miasteczku pod Hanoverem. W ciagu dnia potrzebuje wsparcia przy chodzeniu i wstawaniu, ma Parkinsona, może miec trudności przy chodzeniu związane z choroba zwyrodnieniową, poza tym ma zaćmę, nietrzymanie moczu, depresję, miewa zawroty głowy, korzysta z aparatu słuchowego, ma do dyspozycji rolator,krzesło toaletowe.Trzeba jej pomagać w higienie ciała oraz w rozbieraniu i ubieraniu. Seniorka lubi spacery , grę w karty oraz zdrowe jedzienie, je mało mięsa.

Opiekunka ma do dyspozycji własny pokój oraz osobną łazienkę, jest dostep do internetu.Sklepy sa w pobliżu.

Stan zdrowia

Seniorka sprawna chodzaca- wymagana jest asekuracja podopiecznje przy chodzeniu i wstawaniu, inkontynencja.Sporadycznie w nocy może się wybudzić.

Termin wyjazdu

Od 09.08 .2022 na 2 miesiące. My organizujemy i opłacamy przejazd.

Wymagania klienta

Wymagany dobry język niemiecki.

Preferowana osoba niepaląca.

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 780 02 90 .

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.