Pani Marta 95 lat (160cm, 50kg) mieszka sama w domu jednorodzinnym na obrzeżach Hannoveru. Seniorka jest osobą mobilną, ma osłabienie starcze z racji swojego wieku i dlatego opiekunka powinna asekurować ją przy chodzeniu. Dodatkowo Pani wspomaga się rollatorem. Pani Marta choruje na demencję, która objawia się dezorientacją przestrzenną. Pani nie jest inkontynentna, ale w ciągu dnia asekuracyjnie nosi władki. Do seniorki w każdy poniedziałek przychodzi Pflegedienst aby ją umyć.
Do dyspozycji są dostępne urządzenia pomocne w opiece: rollator, krzesło prysznicowe, łóżko pielęgnacyjne oraz lift na schodach.
Do zadań opiekunki należeć będzie pomoc w codziennych czynościach: ubieranie/rozbieranie, higiena ciała oraz prowadzenie gospodarstwa domowego.
Dla opiekunki przeznaczony jest pokój z łazienką oraz internetem.
- Pflegegrad 2
- osłobienie starcze
- lekki niedosłuch
- demencja
Od 10.07.2023 r. na 4 tygodnie . My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony.
- język niemiecki dobry
- opiekunka 30 - 65 lat
Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 7800290