[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Opiekunka do samotnej seniorki

Hannover Dodany 2 miesiące temu Data wyjazdu: 19.07.2024r.
Opiekunka do samotnej seniorki
Hannover Dodany 2 miesiące temu Data wyjazdu: 19.07.2024r.
Opis oferty

Poszukujemy do samotnej seniorki zamieszkałej w pięknym domu jednorodzinnym w Hannoverze. Seniorka jest osobą sympatyczną, kulturalną i bezkonfliktową. Do seniorki przychodzi znajomy Polak dwa razy w tygodniu. Do dyspozycji opiekunki jest własny obszar na dole; (kilka) pokoi, prywatna łazienka, piwnica, rower, łóżko, stół, szafa, samochód (automatyczny).

Stan zdrowia

Seniorka jest po złamaniu kości udowej w 2022 r., od tego czasu gorzej stoi na nogach.Pani Hannelore choruje na trudności z chodzeniem związane z wiekiem, cukrzyca typu II, jaskra, nadciśnienie tętnicze.

Termin wyjazdu

Od: 19.07.2024. Wszystkie formalności związane z wyjazdem są załatwiane przez naszą firmę.

Wymagania klienta

Pacjent potrzebuje opiekuna o płci: kobieta.
Znajomość języka na poziomie od 1 do 3.
Wymagane prawo jazdy.
Opiekun/ka może palić.

Nasza oferta
Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul.Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp. Tel. 95 780 02 90.
Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.