[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Opiekunka do prowadzenia domu do Pani w Hannoverze

Hannover Dodany 5 miesięcy temu Data wyjazdu: 23.07.2022r.
Opiekunka do prowadzenia domu do Pani w Hannoverze
Hannover Dodany 5 miesięcy temu Data wyjazdu: 23.07.2022r.
Opis oferty

Potrzebna opiekunka do Pani do prowadzenia domu. Pani ma 89 lat , 176 cm wzrostu, 80 kg. Mieszka w mieszkaniu w centrum miasta. Pani jest mobilna, ma do dyspozycji laskę oraz rolator. Cierpi na osłabienie starcze, ma średniozaawansowaną demencję, cukrzycę typu 2, problemy z sercem oraz nadciśnienie. Ma dwa wymienione biodra. Pacjentka nie może spożywać dużej ilości cukrów. Nie jest inkontynentna, zazwyczaj sama się myje, nieraz potrzebuje wsparcia przy kąpieli i myciu włosów, noce przesypia. Seniorka jest kobietą z poczuciem humoru.

Do głównych zadań opiekunki należy prowadzenie domu oraz gotowanie. Opiekunka ma do dyspozycji osobne mieszkanie dla siebie.

Stan zdrowia

Pacjentka mobila, lekka demencja, noce przespane, cukrzyca.

Termin wyjazdu

Od 23.07.2022- na 2 miesiące. My organizujemy i opłacamy podróż w dwie strony.

Wymagania klienta

- Język niemiecki dobry (2) w skali niemieckiej. 

- Opiekunka zaszczepiona 

- Osoba niepaląca

Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 7800290  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.