[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Zlecenie dla opiekuna z prawem jazdy

Schneverdingen Dodany 4 miesiące temu Data wyjazdu: 20.10.2020r.
Zlecenie dla opiekuna z prawem jazdy
Schneverdingen Dodany 4 miesiące temu Data wyjazdu: 20.10.2020r.
Opis oferty

Samotny senior (80lat) mieszkający w mieszkaniu w małym mieście. Pan ma 168 cm, waży 90 kg. Rodzina mieszka ok 350 km dalej i odwiedza pana co 4-6 tygodni. Podopieczny potrzebuje całkowitej pomocy przy czynnościach higienicznych. Do zadań opiekuna należeć będzie prowadzenie domu. Warto angażować podopiecznego w gotowanie, ponieważ to lubi. Interesuje się też ogrodem. Może zdarzyć się, że potrzeba wstania w nocy do seniora w celu pomocy w dojściu do toalety. 

Senior 3 razy w tygodniu (poniedziałek, środa i piątek) między godziną 12 a 18 chodzi na dializy. Wtedy opiekun ma wolne. 2 razy w tygodniu przychodzi Pflegedienst w celu pielęgnacji ran i odleżyn.

Dla opiekunka jest osobny pokój z TV. Internet będzie założony. Do dyspozycji auto z automatyczną skrzynią biegów. 

Stan zdrowia

Pan ma przyznany Pflegegrad 5, cierpi na cukrzycę, zaburzenia rytmu serca, ma odleżyny. Porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego, ma do dyspozycji łóżko pielęgniarskie, elektroniczny jeździk, materac przeciwodleżynowy. Potrzebuje wsparcia przy transferze. Korzysta z krzesła toaletowego i wkładek, ale nie cierpi na inkontynencję. 

Termin wyjazdu

20.10.2020 na 2 miesiące

Wymagania klienta

- dobry/komunikatywny język niemiecki,

- prawo jazdy- umiejętność jazdy autem z automatyczną skrzynią biegów

Nasza oferta
Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.