[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Opiekunka do pani Ilse (90 lat) z Wittingen

Wittingen Dodany 9 dni temu Data wyjazdu: 12.07.2024r.
Opiekunka do pani Ilse (90 lat) z Wittingen
Wittingen Dodany 9 dni temu Data wyjazdu: 12.07.2024r.
Opis oferty

Pani Ilse (155 cm, 65 kg) ma 90 lat i mieszka sama w domu jednorodzinnym na terenie gospodarstwa w miejscowości Wittingen, 29378. Do najbliższego miasta - Wolfsburga jest 25 km. 

Dla opiekunki przeznaczony jest pokój z dostępem do internetu, a do jej zadań należy prowadzenie gospodarstwa domowego oraz wsparcie seniorki w codziennych aktywnościach. 

Stan zdrowia

Podopieczna ma przyznany Pflegegrad 3, jest osobą mobilną, porusza się przy rolatorze. Pani choruje na nadciśnienie, niewydolność i arytmię serca, a także reumatyzm i osteoporozę. Nie jest osobą inkontynentną, a noce przesypia.
Pani Ilse jest przyjazna, serdeczna i otwarta,
lubi gotować, czytać i rozmawiać. Chętnie spędza czas w ogrodzie, kocha kwiaty.  

Termin wyjazdu
Od: 12.07.2024. Wszystkie formalności związane z wyjazdem są załatwiane przez naszą firmę.
Wymagania klienta

Opiekunka
Znajomość języka na poziomie dobrym/bardzo dobrym.
Prawo jazdy nie jest wymagane.
Opiekunka nie może palić.

Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul.Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp. Tel. 95 780 02 90.

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.