Pacjent jest kobietą, 84 lat, 168 cm, 78 kg
Pacjent mieszka w Stuhr, 28816.
Zadania: Pranie, gotowanie, sprzątanie, prasowanie, zakupy (na pieszo, ok. 10 minut). Wykonywanie prac domowych. Zamknięcie drzwi frontowych. Przygotowanie świeżych posiłków. Wsparcie w zakresie higieny osobistej. Pomoc w kładzeniu się do łóżka i wstawaniu z łóżka. Regularne zapewnianie środków do opieki nad inkontynencją i towarzyszenie do toalety. Pomoc w ubieraniu i rozbieraniu się oraz w staniu. Przypominanie o lekach. Ustanowienie struktury dnia. Granie w gry planszowe. Oglądanie telewizji razem. Dawanie wskazówek. Towarzyszenie na terminy. Spacery. Wsparcie w codziennym życiu. Prowadzenie prostych rozmów. Zapewnienie towarzystwa. Obecność: tak Nie codziennie, w zależności od formy dnia. Pomoc w nagłych przypadkach, jeśli zamoczy łóżko. Przejęcie opieki nad inkontynencją lub ponowne przynoszenie łóżka. Dodatkowa mata zostanie jeszcze dostarczona. Podnoszenie: tak Współpraca: tak Środki pomocnicze: średnie wsparcie (podnoszenie) Środki pomocnicze: Bez środków pomocniczych, ale z utrzymaniem na krótkie dystanse lub z chodzikiem. Jest dostępne krzesło prysznicowe. Wypoczynkiński styl: Dom jednorodzinny o powierzchni 100 m² W stylu zakwaterowania: Swobodne/mieszkanie dla gości Pracownik: Typ: na pierwszym piętrze 2 Powierzchnia (m²): 100 Internet: Tak Infrastruktura: Z małą kuchnią, łóżkiem, szafą, stołem, telewizorem, salonem, toaletą, łazienką. Infrastruktura zakwaterowania: Z małą kuchnią, łóżkiem, szafą, stołem, telewizorem, salonem, toaletą, łazienką. Internet: Tak Zwierzęta: Uzgodnienia dotyczące czasu wolnego: Uzgodnienia z rodziną są możliwe.
Rodzina: Gospodarstwo domowe dla jeszcze jednej osoby. Mąż mieszka w domu. Dla niego są do wykonania tylko obowiązki domowe. Krewni mieszkają w pobliżu i mogą opcjonalnie pomóc.
Typ miejscowości: miasto
Ilość osób w domu: 2
Ilość osób do opieki: 1
Transfery: Tak
Inkontynencja: Tak
Nocki: Tak
Stawka: 2080 EUR
Choroby: Demencja/choroba Alzheimera, Inkontynencja moczu i kału
Stan: Postrzeganie klienta: Brak dostępnej informacji. Orientacja klienta: Czasowo: nie istnieje, Lokalizacyjnie: nie istnieje, Osoby: czasowo obecne. Porusza się na wózku inwalidzkim. Wymaga wsparcia przy przesiadaniu się.
Od: 02.06.2025. Wszystkie formalności związane z wyjazdem są załatwiane przez naszą firmę.
Pacjent potrzebuje opiekuna o płci: kobieta.
Znajomość języka na poziomie od 3 do 3.
Prawo jazdy nie jest wymagane.
Opiekun/ka może palić.
Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul.Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp. Tel. 95 780 02 90.